Jak nakupovat

Vše o nákupu

     Vážení zákazníci, budeme velmi potěšeni pokud si k nákupu Vaší nové kabelky, tašky, peněženky , opasku či jiného módního doplňku vyberete právě náš e-shop Hmóda. Aby Vaše spokojenost s nákupem nebyla pokud možno ničím narušena, seznamte se prosím s několika užitečnými informacemi o nákupu.

       Dostupnost každého produktu je uvedena v nabídce našeho e-shopu. Většina nabízených položek je připravena k okamžité expedici v našem skladu. Proto objednané zboží odesíláme nejpozději následující den od objednání. V ostatních případech Vás budeme kontaktovat k upřesnění termínu možného dodání.

        Před zabalením je každý výrobek pečlivě překontrolován a zabalen tak, aby v průběhu přepravy nedošlo k jeho poškození.

       Cena dopravy je zdarma při hodnotě objednávky nad Kč 950,-. V ostatních případech dle zvoleného způsobu dopravy.

       Zboží je možné vrátit ve lhůtě do 14-ti dnů. Zboží musí být v původním stavu, nepoškozené a nepoužívané. Zboží nezasílejte na dobírku. Kupní cena Vám bude vrácena bankovním převodem nebo složenkou do 7-mi dnů.

     U každého výrobku je přiložen návod na jeho údržbu. Tyto pokyny dodržujte. Jen tak Vám výrobek bude po dlouhou dobu sloužit k Vaší plné spokojenosti.

       Záruční doba na všechny výrobky je 2 roky a vztahuje se na skryté vady, které se projeví po dobu záruky. V případě reklamace zašlete výrobek na adresu e-shopu spolu s popisem reklamované vady. Výrobek musí být vyčištěný. Reklamované zboží nezasílejte na dobírku. Po přijetí a posouzení reklamace Vás vyrozumíme o jejím vyřízení.

      Skutečná barva výrobků zobrazených na fotografiích  v  e-shopu se může od skutečnosti mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru.

                                                                                                                           Vaše Hmóda

     

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.